UUDISED


Jaanus Järveküla
Jaanus Järveküla

Loe, mis huvitavat meil toimub…


22.10-26.10.2018 – Olin koolitusel “Keskkonnasäästliku kütteseadme ehitus”, mis oli organiseeritud Eestimaaehitus MTÜ poolt ja kestis 5 päeva Haanjas, Võrumaal.

KESKKONNASÄÄSTLIKU KÜTTESEADME EHITUS 2018

Tegemist oli siis Eestimaaehituse MTÜ poolt korraldatud koolitusega, kus tutvustati pilukolde ehitust. See nädalane koolitus oli äärmiselt huvitav ja hariv, kus sai koostööd teha koos omaala professionaalidega. Panin mõtted kirja oma Facebook´i lehele. Saab lugeda siit.


16.10.2018 – Osalesin MTÜ Eesti Pottsepad juubeliüritusel ja käisin juubeliseminaril teemal “Pottsepandus tänapäeval”. Panin mõtted kirja oma Facebook´i lehele. Saab lugeda siit.


13.10.2018Käisin Savikrohvi koolitusel, mis oli korraldatud MTÜ Rahvusliku Ehituse Seltsi poolt Pärandehituskoolituste Festivali raames Loodi mõisas.

Savikrohvi koolitus 13.10.18

Koolituse eesmärk oli savi kui materjali tutvustamine ja just sellisest vaatevinklist, et savi kui materjal koduaaia alt. Koolituse ajal õppisime looduslikku savi valima ja krohviseguks timmima. Koolitus andis praktilise kogemuse maasavi valimisele ja sellest sobiva krohvisegu valmistamisele.


01.10.2018 – Lisasin kodulehele mõned videod, milles räägin endast, oma tööst ja annan nõuandeid. Arvan, video – hea võimalus tutvuda. Saamegi tuttavaks!


24.09.2018 – Olin loengul teemal “Vanade majade soojapidavuse tõstmine”.

Tartu Restaureerimiskeskuses jagas oma teadmisi Üllar Alev, kes hiljuti sai doktorikraadi inseneriteaduses. Tema doktoritöö peamiseks teemaks oli mitmesugused vanad hooned ja nende soojustuslahendused. Kokkuvõte loengust – loe siit!


20.09.2018 – Käisin kuulamas huvitaval loengul teemal “Tuleohutus vanas puitmajas”.

See loeng oli korraldatud Tartu Restaureerimiskeskuse poolt ja lektoriks oli tuleohutuse spetsialist Erki Remmelkoor. Sain palju kasulikku informatsiooni ja tegin selle kohta kokkuvõtte – loe siit!


14.09.2018 – Nüüd olen MTÜ Eesti Pottsepad täisväärtuslik liige!

Olen avatud uuele kogemusele ja koostööle oma Kolleegidega! Soovin olla kursis uuendustega ja annan endast parimat pottseppade varasemate põlvkondade kogemuste säilitamisel.