TAGASISIDE


Jaanus Järveküla
Jaanus Järveküla

Aitäh meie Klientidele meeldiva koostöö eest! 


TIIU SEPP

Tagasiside 2018 - Tiiu Sepp - Tiiu Kamin

Kamin töötab suurepäraselt, tulemusega väga rahul. Sellise töökultuuriga meistrit on ikka üliharv leida. Olen kõikidele oma tuttavatele kiitnud, milline tubli mees. Sain aru, et Jaanus annab ka mitte ainult pottsepatööde, vaid ka ka teiste ehitustööde kohta head ja usaldusväärset nõu.


LAURI TAMM. PAHUVERE

Tagasiside 01

Jaanus Järveküla ehitas meile Viljandi valla Pahuvere küla Teeääre Tallu eelmine aasta (2018) aprillis pliidi. Pliidi ehitamisel arvestati tellija soovide ja vajadustega. Töö tehti kvaliteetselt ja õigeaegselt. Alati oli korras objekt ja peale tööd alati koristatud. Olen väga rahul tehtud tööga, kõik töötab ja on töökorras. Soovitan ka teistele sellist kvaliteetset pottseppa. Lugupidamisega, Lauri Tamm


MAJAOMANIK TARMO

Tellisin (soovisin) Stone and Crystal OÜ-lt Pahuvere Maiste maja korstna remonti. Kuna vana korstna seisukord oli väga nutune siis tundus otstarbekam uue ehitus. Jätsin meister Jaanusele vabad käed materjali valiku ja töö teostamise aja suhtes. Jaanus andis parima sel ajahetkel oma teadmiste ja oskustega, mis tal on ning teostas kõige sobilikuma võimaliku valiku lähtuvalt töö iseloomust ja eesmärgist. Tehtud töö on kvaliteetne – silmal ilus vaadata. Vastupidavuse kohta annab vastuse aeg. Loodan, et tehtu kestab sest kasutatud on meistri poolt valitud kvaliteetseid materjale.


PAHUVERE, SEPA TALU

Minu majal olid korstnad väsinud. Tuttava käest sain Jaanus Järveküla telefoninumbri. Jaanus vaatas korstnad üle arvestas välja vajalike materjalide hulga ja tegi hinnapakkumise. Kuna ma olen ehituses võhik jätsin kõik Jaanuse hooleks ja ei pidanud kahetsema. Jaanus peab oma lubadusi, on äärmiselt täpne ja tal ei ole alkoholi probleeme. Jaanus võib aidata igasuguste ehitusalaste probleemide lahendamisel ja oma töövahenditesse on ta ka investeerinud. Rahaline pool on selge ja täpne. Soovitan soojalt!


HARJU 5 ELANIKUD

2016. aastal ehitas Jaanus meie 8-korterilisele majale uued ventilatsioonikorstnad ja küttekorstna. Korstnad on ilusa välisilmega ja täidavad oma ülesannet hästi. Töö oli kiire ja korralik, hea mulje jättis ka töökultuur. Oleme Jaanuse poole pöördunud mitmel korral ka hiljem ja alati on ta kiirelt leidnud aega meie pisimurede lahendamiseks. Suur aitäh!


NEEME

Jaanus on hakkaja noor mees laialdaste teadmiste ja kogemustega. Ta mõtles välja sellise truup-ahju ja korstna, mis sobib suurepäraselt minu ruumi kasutamise stiili ja eesmärgiga.Materjali koguse ja töö maksumuse arvutamisel oli ta täpne ja korrektne. Rõõm on teha koostööd kohusetundliku ja täpse töömehega.

  • Vaata meie portfoolio siit.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!