TAGASISIDE


Jaanus Järveküla
Jaanus Järveküla

Aitäh meie klientidele meeldiva koostöö eest! 


MAJAOMANIK TARMO

Tellisin (soovisin) Stone and Crystal OÜ-lt Pahuvere Maiste maja korstna remonti. Kuna vana korstna seisukord oli väga nutune siis tundus otstarbekam uue ehitus. Jätsin meister Jaanusele vabad käed materjali valiku ja töö teostamise aja suhtes. Jaanus andis parima sel ajahetkel oma teadmiste ja oskustega, mis tal on ning teostas kõige sobilikuma võimaliku valiku lähtuvalt töö iseloomust ja eesmärgist. Tehtud töö on kvaliteetne – silmal ilus vaadata. Vastupidavuse kohta annab vastuse aeg. Loodan, et tehtu kestab sest kasutatud on meistri poolt valitud kvaliteetseid materjale.


PAHUVERE, SEPA TALU

Minu majal olid korstnad väsinud. Tuttava käest sain Jaanus Järveküla telefoninumbri. Jaanus vaatas korstnad üle arvestas välja vajalike materjalide hulga ja tegi hinnapakkumise. Kuna ma olen ehituses võhik jätsin kõik Jaanuse hooleks ja ei pidanud kahetsema. Jaanus peab oma lubadusi, on äärmiselt täpne ja tal ei ole alkoholi probleeme. Jaanus võib aidata igasuguste ehitusalaste probleemide lahendamisel ja oma töövahenditesse on ta ka investeerinud. Rahaline pool on selge ja täpne. Soovitan soojalt!


HARJU 5 ELANIKUD

2016. aastal ehitas Jaanus meie 8-korterilisele majale uued ventilatsioonikorstnad ja küttekorstna. Korstnad on ilusa välisilmega ja täidavad oma ülesannet hästi. Töö oli kiire ja korralik, hea mulje jättis ka töökultuur. Oleme Jaanuse poole pöördunud mitmel korral ka hiljem ja alati on ta kiirelt leidnud aega meie pisimurede lahendamiseks. Suur aitäh!


NEEME

Jaanus on hakkaja noor mees laialdaste teadmiste ja kogemustega. Ta mõtles välja sellise truup-ahju ja korstna, mis sobib suurepäraselt minu ruumi kasutamise stiili ja eesmärgiga.Materjali koguse ja töö maksumuse arvutamisel oli ta täpne ja korrektne. Rõõm on teha koostööd kohusetundliku ja täpse töömehega.

  • Vaata meie portfoolio siit.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!