VIDEOKURSUS: MATI KORSTEN (2020)


sai valmis ka üks põhjalik õppematerjal, kus mina jagan oma teadmisi/kogemust/mõtteid ja samm-sammult näitan, kuidas antud vana korstna krohvisin. Kui Sinul on huvi ja/või ammu otsisid midagi taolist, siis see videokursus on Sinu jaoks.


Kokkuvõtlik video sellest, mida videokursus sisaldab.

Kui ka Teil on tegemist vana korstnaga, mis on hinnatud kõlbulikuks, tahate seda teha ilusaks, aga napib teadmisi ja oskusi, siis see video õppematerjal on just Teile. Selles videos saab aimu, (a) kuidas krohvida saalungite vahel korsten sirgu; (b) millist krohvi valida ja (c) kui teha seda tellistega, siis milline näeb välja lõpptulemus. Kui Teil kivide lõikamine kivisaega kõnealla ei tule, siis lode.lv lehelt leiate ka tellisplaadid. Valida on mitmete toonide vahel ja saada on nii nurga tellisplaate kui ka reakive. Selles töös oli soov, et kivid ei oleks laiemad kui soemüüri kivid, sellepärast lõikasimegi kivid kohapeal valmis. Kõik algab sellest, kui on olemas siiras soov ja huvi midagi teha oma kätega ja teada, et kuskil on olemas algus, kuid tulemus on just selline, nagu me ise loome.


Videokursus sisaldab 38 minutit videosalvestust koos kommentaariga. Videokursuse Ostjal on võimalus esitada videopõhiselt küsimusi, millele vastatakse esimesel võimalusel. Videokursuse Ostja saab PDF faili koos kõikide linkide ja kommentaaridega. Videoid saab ka mugavalt vaadata Stone and Crystal OÜ kodulehelt.  

NB! Juurdepääs ostetud videokursusele on EMAIL-PÕHINE, st Ostjal peab olema aktiivne, kasutatav @gmail.com email.


SISUKORD

01 – Mati vana korstna krohvimine (38:39)


Videokursuse saab soetada kirjutades e-postkasti jarvekuladesign@gmail.com; samuti saab täita alloleva vormi, võtame ise Teiega ühendust.Tahad midagi küsida, kirjuta mulle julgelt jarvekuladesign@gmail.com!