ANNE KORTER (2018)


Jaanus Järveküla
Jaanus Järveküla

Tegemist on suure ja megaägeda projektiga, mida oleme teostanud 2018 aasta algusel. Töö käigus olid täiesti renoveeritud esik, köök, vannituba ja elu- ja magamistoad.

Meeldivat vaatamist!

Palun jagage!

Meister Jaanus Järveküla


Jõudis siis lõpule ühe korteri kapitaalremont!

Disainitud sai nii, et kolm ruumi – esik, köök ja vannituba – moodustaks ühe ajastu. Ja kaks ruumi – elutuba ja magamistuba – moodustaks sellise modernse poole. Korterisse sisenedes kohtud justkui kahe erineva ajastuga, – ajatu vana ja modernne uus.


ANNE ESIK


Esiku seinu katab kindakrohv. Ukseümbrused ja soojamüür on viimistletud broadway kividega. Koridori põrandal on keraamiline täismass plaat, mis sai valitud vastavalt Kliendi soovile, ehk siis viktoria ajastu stiilis. Samuti näha köögi ukse maakivi võlv.  • Vaata ka video siit!

ANNE KÖÖK


Esimest korda sisenedes sellesse kööki oli olukord selline nagu ikka vanade ja väsinud asjade puhul – kõik vajas kapitaal remonti.

Küsides Kliendilt “Millist kööki Sa soovid?”, vastati ainult “Ma tahan ilusat kööki, aga mulle meeldib maakivi, kolde tuli ja küünlavalgus”. Selliste märksõnade alusel sai disainitud selline köök, nagu nüüd näha on.

On kasutatud numbrite kombinatsioone, nagu 5 ja 7. Need numbrid olid ka vanadele eestlastele väga olulised. Seinas on näha viit maakivi, mis teistest on tunduvalt kõrgemad, – need on küünla riiulid. Seintel on dekoratiivtellis ja kindakrohv. Köögi töötasapinna taha on paigaldatud marmormosaiik. Puupliit läbis põhjaliku remondi – uus kolde osa ja seest väsinud kivide asendamine uutega ning väljast poolt katmine maakivi voodriga.  • Vaata ka video siit!

ANNE VANNITUBA


Tegemist on vannitoaga, mille pindala on ca 3,5 ruutmeetrit. Kõige vajaliku mahutamine sellisele väikesele pinnale polnud sugugi lihtne, kuid tulemus on Teie ees.

Soojamüür kütteelemendina on saanud uue ja huvitava ilme, seinu katavad keraamiline plaat ja kindakrohv. Kraanikausi kohal olevasse orva läheb peegel, mis lõigatakse šablooni alusel. Lagi on musta lepa voodrilauast. Ja boiler on paigaldatud samuti voodrilauaga viimistletud karbiku sisse. Duššinurgas on seina sees orv šampoonide jaoks, orva riiuli moodustab mere poolt lihvitud lubjakivi, mis on töödeldud vastavalt, et see hülgaks vett ja mustust. Pesumasina kohal on riiulid, mis loodud samuti krohvist, – muutmaks neid seinaga ühtseks osaks.  • Vaata ka video siit!

ANNE ELUTUBA


Ruumide laed on kaetud saare puiduga, mis on töödeldud vastavalt, et tuua välja saare väga ilusat ja omapärast toimet. Põrandaid katab naturaalne saareparkett. Sektsiooni kohal asetsevad väikesed LED lambid, mida on 19 tükki ja mis tekitavad maheda valguse teleka vaatamiseks.  • Vaata ka video siit!

  • Loe tagasiside meie tehtud tööst siit.

KÜSI HINNAPAKKUMIST!


 Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s